Журналістів запрошують взяти участь в ігровому діалозі

ГО «Театр для діалогу» та ООН Жінки запрошують журналістів взяти участь в ігровому діалозі про те, що таке «гендер». На майстерні ви зможете приділити час собі, а потім подивитися на особисте і професійне через творчість з незвичних точок зору.

1
У ці вихідні ми запрошуємо вас приділити час собі. У неформальній, дружній атмосфері через партисипативний театр ви зможете зняти напругу, а потім подивитись на себе, суспільство та власну роботу через творчість під незвичним кутом зору. Що у нас спільного – у суспільних активістів і активісток, журналістів і журналісток, експертів та експерток з теми гендерного насильства? І як ми можемо співпрацювати?

Разом з ГО «Театр для діалогу» ми пограємо в театр. Через гру, як у дитинстві, всі учасники навчаться тому, що для них найактуальніше на даному етапі, як це, зазвичай, і буває у грі.
Участь у театральній майстерні безкоштовна. Щоб зареєструватись, достатньо написати імейл на ievgeniia.kuznietsova@unwomen.org або зателефонувати чи надіслати смс на +380681195877.

Чекаємо на вас незалежно від вашого походження, політичних поглядів, стану здоров’я, віку і настрою.  Під час заходу буде кава і спільний ланч вихідного дня. Гостям з іншим міст відшкодовується проїзд.

Захід відбудеться з 11 до 17:30.
1 квітня – Сєвєродонецьк, ”Хочу-Буду”, вул. Гагаріна 76.
2 квітня – Краматорськ, арт-кафе “Фієста”, вул. Дружби 24.
Джерело: ГУРТ

Схоже ...