У Донецькій області бюджетним коштом хочуть навчити журналістів працювати

Влада Донецької області готова з бюджету оплатити тренінги для журналістів регіону для покращення їх професійних навичок. Про це під час виїзного засідання комітету Верховної Ради зі свободи слова заявив очільник Донеччини Павло Жебрівський.

жеб

За його словами, в області вже достатньо зроблено для розвитку інформаційної інфраструктури. Зараз на передній план виходить необхідність якісного контенту, який мають продукувати місцеві журналісти.

“Ми готові докладати максимум зусиль на збільшення рівня журналістів Донеччини. Зокрема я пропоную організувати низку професійних тренінгів, які можуть бути оплачені з обласного бюджету”, – відзначив Жебрівський.

Про яку суму йдеться, він не повідомив. Нагадаємо, 11 квітня журналісти видань Донецької області звернулися до голови ВЦА Павла Жебрівського і просили його більше спілкуватися зі ЗМІ. Журналісти були занепокоєні закритістю роботи ВЦА. “Нам відомо, що ви як голова цієї установи, часто ігноруєте запити місцевих журналістів про інтерв’ю, не проводите регулярні прес-конференції, під час яких ЗМІ можуть отримувати оперативні дані”, – йдеться у зверненні на адресу Жебрівського.

Джерело: Depo.Донбас

Схоже ...