У Бердянську влаштовують «круглий стіл» з обговорення та формування плану дій щодо протидії гендерному насиллю

Захід відбудеться у межах проекту «Підвищення психологічного стану та обізнаності щодо гендерно-обумовленого насилля жінок ВПО та місцевих», який реалізує Громадська організація «Жінка майбутнього» . Проект реалізований завдяки за фінансової підтримки Європейскього союзу через International Alert. Дедлайн – 22 червня 2017 р.

0
Запрошуємо прийняти участь у засіданні за круглим столом , яке відбудеться 27.06.2017 об 11.00 у місті Бердянськ, вул. Італійська, 49, Готель “Чілі” 1 поверх (вхід у готель).

Метою проекту є проведення якісного дослідження стану та потреб, розкриття проблематики у жінок-ВПО і громади, щодо ґендерно-обумовленого насильства у селах Бердянського, Мелітопольського і Приморського р-в Запорізької обл.,за допомогою методики форум-театру. Підвищення рівня обізнаності та руйнування гендерних стереотипів.
Завданням засідання за круглим столом є презентація дослідження та надання рекомендацій , щодо проблематики гендерно-обумовленого насилля у сільській місцевості по Бердянському, Приморському, Мелітопольському районів, а також обговорення та формування плану дій спільно з органами місцевої влади, представниками ГО та фахівцями психологічного/юридичного напрямку з протидії насилля.
Про участь у засіданні за круглим столом просимо повідомити до 22 червня до Громадської організації «Жінка майбутнього» на електронну адресу: womanoffuture@gmail.com або за телефоном +380-95-44-02-70.

Кількість учасників обмежена. Учасникам засідання за круглим столом компенсується проїзд. При собі мати квитки в обидві сторони.

Джерело: ГУРТ

Схоже ...