Twitter оновила дизайн

Мережа мікроблогів Twitter оновила дизайн своїх додатків й десктопної та мобільної версії сайту. Редизайн, який провела компанія, не є дуже радикальним, пише видання TechCrunch. Невеликі оновлення торкнулися меню налаштувань, форми іконок, типографіки тощо.

Тепер всі налаштування переміщені в меню навігації, яке розташоване зліва. Сюди ж Twitter переніс і кнопку профілю. Іконки з квадратних перетворилися на круглі, а шрифти заголовків розділів стали більш помітними.

0
Змін зазнала й кнопка «Відповісти»: іконку у вигляді стрілки замінили на іконку у вигляді хмарки. На думку TechCrunch, редизайн – ще одна спроба мережі Twitter зацікавити нових користувачів. Окрім того, Twitter додала підтримку Safari View Controller в додаток Twitter для iOS. Тепер користувачі iPhone і iPad зможуть блокувати рекламу і збір файлів cookies, переглядаючи сторінки у вбудованому браузері Twitter.

Раніше Twitter змінив дизайн аватару за замовчуванням у вигляді яйця на сірий силует людини. Таким чином компанія намагається мотивувати користувачів встановлювати свої власні аватарки, оскільки багато з них вирішували залишити «яйця», тому що вважали їх «милими та веселими». Також це спроба Twitter відмежуватися від негативу – «яєчні» аватарки стали викликати негативні асоціації через те, що нові користувачі часто поводили себе агресивно. Twitter вважає. що це несправедливо по відношенню до тих, хто тільки зареєструвався в сервісі.

Джерело:Media Sapiens

Схоже ...