Стипендіальна програма Global Study Awards

Стипендіальна програма Global Study Awards заснована ISIC, British Council IELTS та StudyPortals . Програма спрямована на спонукання молодих людей до навчання за кордоном в рамках своїх досліджень для того, щоб досліджувати нові країни, культури і мови. Максимальний розмір особистого навчального гранту – 10 000 фунтів стерлінгів. Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £ 10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі. Дедлайн – 30 червня/30 вересня 2017 р.

0
Global Study Awards визнає навчання за кордоном як позитивну зміну життєвого досвіду для багатьох студентів, що відкривають свою свідомість, альтернативні способи життя та професійну кар’єру, а також сприяння міжкультурному розумінню і терпимості.
Премія буде покривати в першу чергу вартість плати за навчання, і передаватиметься безпосередньо до вищого навчального закладу, який буде відвідувати успішний кандидат.
Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £ 10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі. Терміни подачі заявки. Реєстрацію на осінь 2017 вже відкрито

ВСЬОГО ІСНУЄ 6 ПРЕМІЙ GLOBAL STUDY
•4 переможців буде обрано для осіннього набору 2017 року (навчання розпочнеться між 1 серпня та 31 жовтня 2017)
•2 переможців GSA буде обрано на весну 2018 року (для навчання, що починається між 1 січня та 31 березня 2018)

Прийом заявок відкрито. ДЕДЛАЙНИ:
•30 червня для студентів, що починають навчання восени 2017.
•30 вересня для студентів, що почнуть навчатися весною 2018.
Панель вибору складається з представників від партнерів буде розглядати й оцінювати записи. Сильні кандидати будуть запрошені в шорт-лист і для особисто інтерв’ю до остаточного вибору виграшних. Переможці будуть оголошені протягом 3-х місяців після закінчення терміну подачі заявок.

THE GLOBAL STUDY AWARDS СПРЯМОВАНА НА ПІДТРИМКУ ВКРАЙ ВМОТИВОВАНИХ,ТАЛАНОВИТИХ ОСІБ, ЩО СПРОМОЖНІ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ:
•Потенціал, спрямований на власний внесок у суспільство, що реалізуватиметься посередництвом навчання.
•Переконливе зобов’язання розвивати свою кар’єру.
•Щирий інтерес у здобутті міжкультурної обізнаності й обміну досвідом.
Кандидатам-переможцям буде запропонована участь у British Council IELTS, ISIC і StudyPortals спільнотах, а також у публічих розповідях щодо власного досвіду для інших студентів. Участь у Global Study Awards пропонується перспективним студентам усіх країн світу. The Global Study Awards включає в себе навчання закордоном, на будь-якій обраній бакалаврській, магістерській чи PhD програмах у вищих навчальних закладах. The Global Study Awards не може використовуватися кандидатом-переможцем для навчання в рідній країні.

ЩОБ ВВАЖАТИСЯ ПОТЕНЦІЙНИМ АПЛІКАНТОМ GLOBAL STUDY AWARDS НЕОБХІДНО:
•Бути 18-річним (або старшим) на момент початку програми.
•Скласти IELTS в Центрі Британської Ради й отримати офіційні результати, затверджені Британською Радою після першого червня 2016.
•Мати чинний Міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card) і/або International Youth Travel Card (IYTC) на момент подання аплікації.
•Планувати вступ на денну форму навчання, на бакалаврську, магістерську чи PhD програми осіннього (2017) або весняного (2018) семестрів.
•Забезпечити лист-підтвердження від належної установи до вказаного дедлайну.
•Написати короткий огляд свого навчального досвіду в STeXX.com

Заява повинна бути оформлена англійською мовою.

Джерело та деталі: britishcouncil.org.ua

Схоже ...