Розпочався новий проект допомоги внутрішньо переміщеним особам від Данської Ради з питань біженців

Кваліфіковані юристи БЕЗКОШТОВНО надають юридичні консультації для ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, здійснюють допомогу в оформленні документів, представляють інтереси в суді.

12


ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА
НАСЕЛЕННЯ ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД КОНФЛІКТУ

Проект Датської Ради у справах біженців за підтримки
Департаменту Європейської Комісії з гуманітарної допомоги і захисту цивільного населення (ECHO)

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТІ

БЕЗКОШТОВНІ юридичні консультації / оформлення документів / представництво інтересів в суді

Tabluzya

12
ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА
НАСЕЛЕННЯ ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД КОНФЛІКТУ

Проект Датської Ради у справах біженців за підтримки
Департаменту Європейської Комісії з гуманітарної допомоги і захисту цивільного населення (ECHO)

Гаряча лінія +38 093 101 29 19 (пн.-пт. 11.00 – 16.00)
Дніпропетровська та Запорізька області

Кваліфіковані юристи БЕЗКОШТОВНО надають юридичні консультації для ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, здійснюють допомогу в оформленні документів, представляють інтереси в суді

РЕГУЛЯРНІ ВИЇЗДИ У ВІДДАЛЕНІ ЧАСТИНИ ОБЛАСТЕй, МОДУЛЬНІ МІСТЕЧКА В РАМКАХ МОБІЛЬНИХ КЛІНІК

Щотижневий особистий прийом у м. Дніпропетровськ (попередній запис за тел. гарячої лінії)

вівторок (15:00 – 17:00) – просп. Кірова, 109, 1 поверх, приміщення ГО “Український захист”

• середа (16:00 – 18:00) – просп. Карла Маркса, 119 а, 3 поверх, приміщення БФ “Допомога Дніпра”

• четвер, п’ятниця (16:00 – 18:00) – вул. Шевченко, 53а (вхід з двору), 3 поверх, приміщення Представництва Датської ради у справах біженців

Щотижневий особистий прийом у м. Запоріжжя (попередній запис за тел. гарячої лінії)

четвер (14:00 – 16:30) – вул. 40 років Радянської України, 1 поверх, актовий зал, приміщення ГО “Міський центр допомоги”

Зазначений перелік безкоштовних юридичних послуг не є вичерпним.

Звертайтесь до наших фахівців, навіть якщо Ваш випадок виходить за межі зазначених категорій.

Схоже ...

 • Pingback: В Запорожской и Днепропетровской области переселенцы могут бесплатно получить правовую помощь()

 • Татьяна

  Добрый день! Я бы хотела получить консультацию. На данный момент я переселенец, живу в Гуляйполе Запорожской области. Планирую заняться фермерством и для этого мне нужно будет оформить ФЛП (для того, что бы в будущем реализовывать свою продукцию черз торговые точки). Сам вопрос в следующем: я госслужащий и нахожусь в отпуске по уходу за ребенком. Фактически из Донецкого суда я не увольнялась, отпуск закончится в июле 2017 года. Если я оформлю ФЛП будет ли это нарушением закона о государственной службе и как лучше поступить? Спасибо, надеюсь получить ответ.

  • Вірьовкіна Лілія

   Добрий день!
   Складне питання. Спробую Вам його роз’яснити в межах наданої Вами інформації (вона не повна для надання індивідуального консультування).
   Постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1993 р. N 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» встановлено, що на період проведення антитерористичної операції (надалі – АТО) положення пунктів 2-4 цієї Постанови щодо тривалості роботи за сумісництвом, порядку надання відпустки та заборони роботи за сумісництвом (крім заборони, встановленої законом) не застосовуються до працівників державних підприємств, установ і організацій, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції (зміни внесені відповідно Постановою Кабінету Міністрів N 81 від 04.03.2015).
   Таким чином працівникам державних підприємств, установ та організацій (надалі – держоргани), які перемістились із зони АТО надано право займатись іншою роботою, ніж їй робота в держорганах повний робочий день (тиждень). Але при цьому вказано, що КРІМ ЗАБОРОНИ, ВСТАНОВЛЕНОЇ ЗАКОНОМ!
   І тому ми звертаємось вже до нормативно – правових актів України, що регулюють права та обов’язки державних службовців тому, що Ви вказали, що Ви саме дерслужбовець. (Хоча я, наприклад, дослідила би це питання: чи залишились Ви дерслужбовцем. На цей час відбулись зміни при врахування посад в судовій системи, не всі посади мають право рахуватись як державна служба).
   Так, ст. 16 Закону України «Про державну службу» (чинне на 05.04.2016 року) закріплено, що на державних службовців поширюються вимоги та обмеження, передбачені Законом України “Про запобігання корупції”. А ст. 25 Закону України “Про запобігання корупції” обмежує осіб, вказаним у п.1. ч.1.ст. 3 цього Закону, в тому числі і державних службовців, займатись іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.
   Таким чином законодавець ніби розділив при врегулюванні цього питання поняття «працівник держорганів» і «держслужбовців». І хоча в п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1993 р. N 245 використовується поняття службовець, але зміни у відповідні закони щодо регулювання діяльності держслужбовців внесено не було.
   У зв’язку із тим, що закон, як нормативно – правовий акт, має більшу юридичну силу, ніж постанова Кабінету Міністрів України, вважаю займання держслужбовцем підприємницькою діяльністю порушенням вимог законодавства.
   За більше детальним консультуванням Ви можете звернутись до Представництва Датської Ради у справах біженців (надалі – ДРБ).
   Горяча лінія +380931012919 (пн..-пт.11.00 – 16.00).
   Прийомні дні вказані вище (стаття вище).

   Юрист Представництва ДРБ
   Вірьовкіна Л.В.

   • Татьяна

    Дякую.

    • Вірьовкіна Лілія

     Якщо Вам щось не зрозуміло, або є сумніви, Ви завжди можете звернутись по вказаному телефону.
     Індивідуальне консультування є більш інформативним, ніж інформація надана мною.
     Інколи при запитаннях на форумах або онлайн особа, яка запитує, може деяку інформацію не вказати, а це може вплинути на відповідь.
     З повагою.

 • rekhila

  Thank you for taking the time to provide us with your valuable information. We strive to provide our candidates with excellent care and we take your comments to heart.As always, we appreciate your confidence and trust in us.