Проект EXCEPT оголосив конкурс фотографій на тему Youth Vision: Becomming Adult Today

Міжнародний дослідницький проект EXCEPT оголошує конкурс фотографій на тему Youth Vision: Becomming Adult Today.fotokonkurs

Метою конкурсу є зібрати зображення досвіду та думок молодих людей з приводу проблеми дорослішання в сучаному світі. Що таке бути дорослим? Це означає мати роботу, достатньо грошей, більше свободи або бути дорослим означає самостійно приймати рішення і нести відповідальність за них…чи можливо щось ще? Який це досвід: негативний чи позитивний? Що в ньому цікавого, а що – поганого?

Думки молоді з приводу цих питань та питання дорослішання загалом є дуже важливими для проекту, оскільки фотографії допоможуть краще зрозуміти та візуалізувати проблеми, що досліджуються в межах проекту EXCEPT: безробіття, незахищеність на ринку праці та соціальна ізоляції молоді в країнах ЄС та в Україні.

До участі приймають авторські фотографії людей віком від 18 до 30 років, що проживають в країнах ЄС та Україні. Вимог до професійності конкурсантів немає. Попередній відбір найкращих фотографій в кожні країні відбувається щомісяця.

З 4 липня три найкращні фотографії, відібрані в кожній країні, змагатимуться за перші місця.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати фото (1-20 Mb) з супроводжуючим коментарем щодо змісту фотографії чи історією, яка криється за ним і пов’язана з темою конкурсу, на електронну адресу except.photo@gmail.com або завантажити фото на сайт проекту http://www.except-project.eu/get-involved/

За матеріалами: BIGIDEA

Схоже ...