Про засновників

zhuhay

Громадську організацію «Центр підтримки журналістів» заснували журналісти-практики, викладачі журналістики, громадські активісти.

Віталій ЖУГАЙ, співзасновник, директор.

Віталій Жугай

Кандидат філологічних наук, спеціальність «Журналістика». Практичний досвід роботи: на телебаченні, радіо, у друкованих ЗМІ. Також у проектах USAID, фонду «Євразія», фонду «Відродження», фонду Карнегі, координатора проектів ОБСЄ в Україні, Програми Фулбрайта (Міжнародний інститут освіти), Міжнародної фінансової корпорації (Група Світового банку).

Консультував депутатів Верховної Ради України. Викладав журналістські дисципліни та пов’язані з інформаційними процесами курси в Ужгородському національному університеті, Дипломатичній академії України, Авіаційній академії (Київ), Українському католицькому університеті (Львів).

Навчався у Львівському національному університеті, Українському вільному університеті в Мюнхені, проходив стажування у всесвітній службі Бі-Бі-Сі в Лондоні, Мангеттенському коледжі комунікацій (Нью-Йорк, США). Випускник програми імені Фулбрайта. Протягом року проводив наукове дослідження в Кеннан-інституті Вудро Вілсон центру для міжнародних дослідників у Вашингтоні, США. Автор багатьох наукових і публіцистичних статей, кількох книг про українську діаспору.

e-mail: zhuhay@gmail.com


Тетяна КУЗНЄЦОВА, співзасновник, член правління.

Тетяна Кузнєцова

Тетяна Кузнєцова

Доктор наук із соціальних комунікацій, професор, завідувач кафедри журналістики Національного університету «Одеська юридична академія». Автор понад 120 наукових праць. Учасник понад 50 міжнародних наукових конференцій (у тому числі в Росії, Білорусі, Польщі, Латвії, Литві, Швеції, Італії).

Переможець індивідуальних грантових програм від Корпорації Карнегі, Нью-Йорк, і Американських Рад з міжнародної освіти (CASE) (2011), Borderland Foundation (Красногруда, Польща, 2013), фонду «Східна Європа» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Королівства Швеція (2013).

Член редколегії наукових журналів «Філологічні трактати», «Світ соціальних комунікацій».

e-mail: arnautova.tv@gmail.com


Сергій ЮЩИШИН, співзасновник, член правління.

Сергій Ющишин

Сергій Ющишин

Медіаексперт, PR-фахівець, засновник кількох регіональних та всеукраїнських веб-порталів.

Працював у проектах Євро-2012 (2009-2012 рр.), Міжнародний фестиваль футболу (2012-13 рр.), Львів-2022 (2013-14 рр.). Має досвід роботи із зірками шоу-бізнесу та політиками.

З 2014 року – лектор проектів «Телекритики».

Медіаосвіту здобував в університетах України та Угорщини.

e-mail: s.yushchyshyn@gmail.com