Презентація видання про порушення прав людини на Донбасі

29 березня в Українському кризовому медіа центрі відбудеться презентація видання «Справжня ціна вугілля в умовах війни на Донбасі: погляд крізь призму прав людини».
Звіт підготовано ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» у співпраці з іншими організаціями-членами Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі».

1

У заході візьмуть участь автори видання:
•Денис Казанський, журналіст, блогер
•Володимир Щербаченко, голова ГО «Східноукраїнський цент громадських ініціатив»
•Анастасія Некрасова, аналітик ГО «Східноукраїнський цент громадських ініціатив»
•Олег Савицький, експерт з кліматичної та енергетичної політики Національного екологічного центру України

Під час презентації дослідники розкажуть про те, як ситуація у вуглевидобувній сфері вплинула на початок збройного конфлікту на сході України та продовжує впливати на нього зараз. Автори звіту презентують інформацію про численні порушення соціальних, трудових та екологічних прав, обмежені можливості для самореалізації місцевих жителів та неінклюзивність економічних інститутів у шахтарському регіоні по обидва боки від лінії розмежування.

У виданні автори не лише констатують факти, але й рекомендують комплекс заходів, спрямованих на вирішення проблем вугледобувної галузі та регіону в цілому. Звіт «Справжня ціна вугілля в умовах війни на Донбасі: погляд крізь призму прав людини» підготовано за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Довідка:
Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» є неформальною спілкою 17 громадських правозахисних організацій та ініціатив із документування порушень прав людини, вчинених в ході збройного конфлікту на сході України. Коаліція зосереджується на зборі інформації про найбільш тяжкі порушення прав людини та порушення норм міжнародного гуманітарного права. Більшість учасників Коаліції – це громадські об’єднання з Луганської та Донецької областей.

Джерело: ГУРТ

Схоже ...