Показали обсяг україномовних пісень в ефірах радіостанцій

Національна рада з питань ТБ і радіомовлення представила результати добових моніторингів ефірів 14 радіостанцій. Вони були проведені протягом листопада 2016 – січня 2017 року.
Порушення зафіксовані лише у «Радіо Шансон» і KISS FM, вони вже отримували штрафи за недотримання квот. Лідер за кількістю україномовних пісень – «Країна ФМ» (100%), до першої трійки також входять радіо «Промінь» та «Ера ФМ».

Згідно з даними моніторингу, найчастіше україномовні пісні крутять у період з 07:00 до 14:00.

1
Нагадаємо, що 8 листопада 2016 року набув чинності закон про мовні квоти на українських радіостанціях. Відповідно до документа, частка пісень українською мовою має становити щонайменше 25%, а частка ведення передач державною мовою – не менше 50%. Рівно за рік квоти збільшаться: для пісень вони становитимуть 30%, а для передач – 55%. Ще через рік вони мають зрости до 35% і 60% відповідно.

Детальніше про квоти на українські пісні в радіоефірі читайте в нашому матеріалі «Закон про квоти змушує радіостанції продюсувати українську музику, а слухачів – вимикати приймач».
Джерело: Телекритика

Схоже ...

  • Благоразумный Михаил

    Я заметил, что есть радиостанции, которые на протяжении месяцев транслируют одни и те же украинские песни, – их (песен) всего с десяток – это при наличии безграничного “моря” украинских песен! То есть такие радиостанции выполняют постановление чисто формально. И, очевидно, ждут, когда радиослушатели начнут жаловаться на контент, чтобы потом заявить, что украинские песни не пользуются спросом! На этот саботаж необходимо отреагировать!