Online-марафон з медіаграмотності

Запрошуємо стати учасником тижневого онлайн-марафону з медіаграмотності «MediaIQ7х7», який триватиме з 25 жовтня до 1 листопада 2017. Дедлайн – 24 жовтня 2017 р. Щодня упродовж 7-ми днів учасники марафону отримуватимуть оригінальні завдання, що допоможуть краще познайомитися зі принципами медіаграмотності.

0
Правила марафону дуже прості: на виконання одного завдання відводиться 24 години, а всі результати розміщуються під спільним хештегом на своїй сторінці в соцмережі/у блозі/на авторському сайті тощо.

Чим ти будеш займатися на марафоні?
•дізнаєшся, як медіа впливають на наше життя;
•з’ясуєш, в чому різниця між фактом і думкою;
•навчишся розпізнавати фейки з першого погляду;
•потренуєшся з приймати по-справжньому самостійні рішення;
•прокачаєш свої навички письма, витривалість і регулярність.
Хто може стати учасником?
Долучитися до онлайн-марафону«MediaIQ7х7» можуть всі, хто цікавиться ЗМІ, хоче захиститися від їхніх маніпуляцій, бажає опанувати ключові навички медіаграмотності чи мріє про професію журналіста. Будь-які вікові чи регіональні обмеження відсутні. Участь у марафоні – безкоштовна.

Щоб стати учасником онлайн-марафону, потрібно до 24 жовтня включно заповнити анкету: https://goo.gl/forms/p9LRmazisGu0pRel1

Більше інформації про кампанію тут: https://www.facebook.com/events/1972334786376206
Марафон «MediaIQ7х7» проводиться в рамках глобального тижня медійної та інформаційної грамотності ЮНЕСКО. Організатори – команда всеукраїнського проекту з розвитку медіаграмотності та критичного мислення Media IQ. Деталі:mediaiq.info@gmail.com, +38 (093) 411-99-92.

Джерело: ГУРТ

Схоже ...