Ольга Герасим’юк: Бородянський вважає, що він зшиває країну

Ольга Герасим’юк: Бородянський вважає, що він зшиває країну, коли щороку ставить у новорічну ніч “Иронию судьбы, или С легким паром!”

“Нацраду всі товчуть: громадськість – за те, що ми нікого не забороняємо, канали – за те, що ми все забороняємо”,?– бідкається у студії “Громадського ТБ” перший заступник державного регулятора у сфері телерадіомовлення. Детальніше про брак соціальної відповідальності серед українських телеменеджерів, отруйність для аудиторії країни Кобзона (навіть у мовчазному вигляді) та плани Нацради привести у відповідність до вимог нинішнього часу підходи у своїй роботі – у розмові Ольги Герасим’юк із Романом Скрипіним.

Чи відповідає сама Нацрада з питань ТБ та радіомовлення ?та її підходи у регулюванні українського телерадіопростору вимогам нинішнього часу? Чи є якийсь помітний результат у намаганнях держрегулятора достукатись до совісті наших телеменеджерів? За яких умов “Громадське ТБ” зможе стати доступним для глядача у кабелі та на супутнику? Чому Кобзон є небезпечним для українського глядача навіть тоді, коли мовчить? Що робити із безкоштовною газетою “Вести”? Ці та багато інших важливих питань ведучий “Громадського” Роман Скрипін обговорив із першим заступником Нацради, екс-телеведучою Ольгою Герасим’юк.

Посилання

Схоже ...