Незалежна медійна рада і прес-служба Президента розроблять прозорі правила акредитації преси

Незалежна медійна рада разом з прес-службою Президента України розроблять прозорі правила участі ЗМІ на прес-конференції Петра Порошенка. Про це сьогодні, 18 січня, на зустрічі домовились представники Ради з прес-секретарем Президента Святославом Цеголко.Akredytaziya presyПід час зустрічі також були обговорені правила надання журналістам можливості поставити запитання Президенту під час прес-конференцій.

Нагадаємо, 13 січня видавець-редактор сайту Gorlovka.ua Олександр Білінський повідомив у Facebook, що йому відмовили в акредитації на прес-конференцію Президента України, яка мала відбутися 14 січня. Відмову співробітник прес-служби Костянтин Саділов мотивував відсутністю реєстрації сайту як ЗМІ.

Згодом прес-служба Адміністрації Президента України вибачилася перед Олександром Білінським і акредитувала його на захід.

Як раніше повідомляв ІМІ, 15 січня Незалежна медійна рада обрала голову та секратарів.

Незалежна медійна рада є органом саморегулювання у сфері медіа, до якого входить 15 членів – авторитетних журналістів та громадських активістів, які мають ґрунтовний досвід у медійній сфері. Медійна рада була створена наприкінці 2015 року і має стати незалежним арбітром для вирішення спорів та конфліктів у медійній галузі, а також слідкувати за дотриманням професійних стандартів у журналістиці.

За матеріалами: IMI

Схоже ...