Нацрада оштрафувала телеканал «Пектораль» за незаконну ретрансляцію «2+2»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал “Пектораль” (ТОВ “Телерадіокомпанія ПЕКТОРАЛЬ”) на 333,68 тис. грн. Причина – повторне порушення – відсутність мовлення у місті Покров (Орджонікідзе) Дніпропетровської області та незаконну ретрансляцію телеканалу «2+2» замість власних передач. Відповідне рішення Нацрада ухвалила під час засідання 14 грудня.

1

Під час попередньої позапланової перевірки ТОВ “Телерадіокомпанія ПЕКТОРАЛЬ” у червні регулятор зафіксував, що відсутність мовлення телеканалу з логотипом “Пектораль” на 23 ТВК у м. Покрові (Орджонікідзе) за програмною концепцією 6 год/добу, а також замість власних транслювалися передачі телеканалу «2+2» у часові проміжки: 08:00 – 11:00, 14:00 – 16:00, 20:30 – 21:30. У цьому зв’язку телеканалу “Пектораль” було оголошено попередження і дано місяць на усунення недоліків.

Зважаючи на повторні порушення умов ліцензії у частині програмної концепції та неусунення їх у визначені строки після застосування попередньої санкції Нацрада вирішила оштрафувати ліцензіата на 333,68 тис. грн (5% від суми ліцензійного збору).

Джерело: Укрінформ

Схоже ...