Міжнародна конференція у Литві

4-8 жовтня у м. Вільнюс, Литва відбудеться міжнародна конференція «Youth4Cooperation», яку організовують Національна молодіжна рада України (НМРУ), Національна молодіжна рада Литви (LiJOT) за підтримки Ради Литовсько-українських молодіжних обмінів. Дедлайн – 10 вересня 2017 р.

0
Національна молодіжна рада України запрошує представників молодіжних організацій України подаватися на міжнародну конференцію «Youth4Cooperation»
Організаторами даної конференції є: Національна молодіжна рада України (НМРУ), Національна молодіжна рада Литви (LiJOT) за підтримки Ради Литовсько-українських молодіжних обмінів.

Конференція спрямована на зміцнення співпраці між литовськими та українськими молодіжними організаціями, обмін досвідом у сфері молодіжної політики, роботі з молоддю, напрацювання спільних проектів, ознайомлення з роботою таких інституцій як ЄС та НАТО, отримання практичних навичок для роботи з молоддю та розвитку молодіжної політики.

Критерії відбору:
– Молоді люди віком 18-29 років
– Представники молодіжних організацій
– Володіння англійською мовою (достатнє для спілкування)

Якщо ви представник молодіжної організації, працюєте на місцевому, регіональному або національному рівнях, і / або хочете розвивати транскордонну діяльність і застосовувати передовий досвід, розвивати молодіжну політику, не пропустіть можливість взяти участь в конференції Youth4Cooperation! Це можливість зустрітися з іншими молодіжними ГО та вибудувати довгострокові відносини з однодумцями представниками молодіжних організацій з Литви, а також отримати знань про молодіжну політику і роботу з молоддю, яка застосовуєттся в Литві та Україні.

Витрати на проїзд, харчування, проживання покриваються організаторами. Кінцевий термін подачі заявок: 10 вересня Заповнити заявку можна за посиланням:
https://goo.gl/forms/FlnTZXnZU8eTF47H2
Відібрані учасники отримають підтвердження участі на електронну адресу до 16 вересня
Внесок учасника: 15 євро. Контакти: nycukr@gmail.com

Джерело: ГУРТ

Схоже ...