Місцеві ЗМІ візьмуть участь у конкурсі на кращий аналітичний матеріал

До уваги представників ЗМІ Сумської, Харківської, Чернігівської областей.KonkyrsГромадська організація «НОВА Енергія» (м. Харків) оголошує конкурс на кращий аналітичний (журналістський) матеріал щодо імплементації UAEITI та його значення для громад.

Метою конкурсу є стимулювання місцевих ЗМІ до висвітлення процесу імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні (UA EITI) та можливостей її використання для вирішення проблем громад видобувних районів.

До участі в конкурсі приймаються матеріали опубліковані у ЗМІ Сумської, Харківської та Чернігівської областей у період з 10 жовтня 2015 по 06 травня 2016 року.

Автори матеріалів-переможців конкурсу отримають цінні призи від організаторів конкурсу (вартістю до 2500 грн.) та отримають додаткові можливості для професійного розвитку та зростання.

Конкурс проходить у період з 10 березня 2016 року по 06 травня 2016 року включно.

Анкету учасника, детальну інформацію та положення щодо проведення конкурсу, а також інформацію про публічні заходи за тематикою Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні розміщено на сайті Ініціативи http://eiti.org.ua та на сайті ГО «НОВА Енергія» http://nova-energiya.org.

Додаткова інформація:

Віталій Филенко

тел. +380979257249

+380950084991

Електронна адреса: energiya.nova@gmail.com

Конкурс проходить в рамках проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України» за підтримки Німецького товариства інтернаціональної співпраці (GIZ) та МФ «Відродження».

За матеріалами: PROSTIR

Схоже ...