MezhyhiryaFest – 2017 відбудеться 10 червня

10 червня у Київській області відбудеться тематичний фестиваль для журналістів-росзлідувачів – MezhyhiryaFest – 2017. Захід проводиться щороку до Дня Журналіста в колишньому маєтку колишнього президента України Віктора Януковича.

1

У програмі фестивалю дискусії та обговорення викликів для журналістів пов’язаних зі світом «пост-правди»: тиском вклади та взаємодією з інформаційним суспільством, численні майстеркласи з цифрової безпеки для журналістів, роботи з соціальними мережами та новими форматами подачі суспільно-важливої інформації.

Засновниками фестивалю стали Фонд Розвитку ЗМІ та команда журналістів YanukovychLeaks (команда журналістів з різних ЗМІ країни, які знайшли та обробили всі документи залишені Януковичем у його маєтку).

Фестиваль-конференція має на меті стимулювати обговорення важливих проблем, що постають перед українськими журналістами розслідувачами в даний час, сприяти спільним розслідувальним проектам українських та закордонних журналістів та обмінюватись досвідом з зарубіжними колегами.

Деталі ТУТ

Схоже ...