IV Школа для регіональних журналістів приймає заявки

12-16 липня у Києві відбудуться тренінги в рамках проведення IV Школи для регіональних журналістів. 5 днів тренінгіві для журналістів та редакторів з регіонів та оплачуване стажування в найкращих всеукраїнських виданнях. Стипендія — 300 доларів за два тижні.

0

Ви навчитеся працювати з соціальними медіа, створювати відеоновини, писати круті тексти і дотримуватися міжнародних стандартів, використовувати бази даних та займатися фактчекінгом, а також графіка, фото та багато іншого.

Тренери: Наталя Нагорна (ТСН), Альона Жук (KyivPost), Тарас Волянюк (Remarker), Віталій Мороз (Інтерньюз-Україна). Всього 9 неймовірних тренерів, які будуть оголошені пізніше.

Проїзд, проживання і харчування оплачується. Після тренінгів усі учасники зобов’язані пройти стажування та провести пост-тренінг у власних редакціях.

Щоб подати заявку на участь, відправте листа з темою “Школа для регіональних журналістів” на пошту mdfoundation2014@gmail.com та заповніть анкету, що надійде у відповідь.

Дедлайн подачі заявок — 30 червня 2017 року. Більше інформації про Школу для регіональних журналістів шукайте тут: http://mdf.org.ua/ua/#proekts

Схоже ...