Вже можна загрузити посібник «Рекомендації з інформаційної безпеки в часи конфлікту»

Проект «Інтернет-свобода» презентував посібник «Як підсилити інформаційну безпеку в Інтернеті під час конфлікту. Рекомендації для стейкхолдерів». Рекомендації, подані в підручнику, були розроблені на основі робочих зустрічей за участю МОУ, СБУ, МІП, представників медіаспільноти, міжнародних організацій, ІT-спільноти в ГО «Інтерньюз-Україна», а також експертних дискусій щодо свободи Інтернету.

1
Підручник складається зі кількох розділів. Наприклад, у першому розглядаються виклики для вільного інтернету в часи конфлікту та досвід інших країн – США, Ізраїлю, країн Балтії. В наступних розділах подаються конкретні рекомендації: щодо інформаційної безпеки та роботи в Інтернеті для військових, журналістів та блогерів; щодо комунікацій між стейкхолдерами в умовах конфлікту; поради журналістам щодо роботи в зоні АТО.

Як зазначили творці посібника, цьогорічні події в сфері інтернет-свободи показали, наскільки важливою є ефективна комунікація з питань безпеки між усіма учасниками Інтернет-простору.

Мова йде і про блокування доступу до ряду російських інтернет-ресурсів, і про стрімке поширення вірусів-шифрувальників, і про зростання ризиків у сфері інформаційної безпеки для військовослужбовців, державних службовців, правозахисників, журналістів і блогерів. Власне, для цих людей посібник буде цікавим у першу чергу.

Безкоштовно завантажити посібник можна за посиланням.

Джерело: Media Sapiens

Схоже ...