Глобальний медіа-конкурс з трудової міграції

Розпочався третій Глобальний медіа-конкурс з трудової міграції (GMCLM), щоб визначити найкраще висвітлення в медіа по цій темі. Дедлайн: 27. 10.2017

Організатори: Міжнародна організація праці спільно з Міжнародною конфедерацією профспілок (МКП), Міжнародною організацією роботодавців (МОР), Управлінням Верховного комісара з прав людини, Human Rights Watch, Центром солідарності, Міжнародною федерацією журналістів, Equal Times та Migrant Forum в Азії.

аф

Професійні журналісти та репортери можуть подати по 2 роботи для розгляду в кожній з таких тематичних сфер: (1) аспекти трудової міграції; (2) справедливий набір трудящих-мігрантів.

Записи можуть бути в одній з двох наступних категорій: (i) статті (в мережі або друковані) та (іі) медіа (фотожурналістика, відео та аудіо).

Записи повинні бути створені та опубліковані між 1 січня 2016 року та 27 жовтня 2017 року, щоб потрапити до розгляду.

Чотири переможці будуть оголошені до 18 грудня 2017 року, відзначаючи Міжнародний день мігрантів.

Двоє переможців отримають грошову премію в розмірі 1000 доларів США щодо аспектів трудової міграції, і два переможці отримають спеціальний приз у розмірі 1000 доларів США за роботу з найму працівників-мігрантів.

Матеріали-переможці будуть мати промоцію на веб-сайтах усіх партнерських організацій, що залучені до конкурсу, і будуть використані в майбутніх тренінгах та інших важливих заходах. До листа прікріплено флаєр та постер конкурсу.

Додаткова інформація на сайті – http://www.ilo.org/gmc17

Схоже ...