Дві авіакомпанії показуватимуть у літаках українські передачі

Український дистриб’ю0тор контенту для телевізійних, цифрових і зовнішніх прав MK-Distribution (входить до українськуої MK Media Group) уклав низку угод з телеканалами, дистриб’юторами і провайдерами IFE (inflight entertainment – розваги в польоті) про продаж передач українського виробництва.

0

У компанії виданню Mediasat розповіли, що компанія Global Eagle Entertainment придбала у них для пасажирів іспанської Air Europa передачу «День карвінгу» (100 відеороликів по три хвилини), де поетапно виконуються незвичайні техніки художньої різання фруктів і овочів.

Крім того, ірландський постачальник контент-послуг Inflight Dublin купив для авіакомпаній AirAstana (Казахстан) і Norwegian Air Shuttle (Норвегія), крім кулінарних передач, короткі відео про мистецтво RE:Art (100 відео по 3 хв.) – художник олівцем відтворює шедеври відомих художників.

Як відомо, MK-Distribution є офіційним представником компанії з виробництва контенту World Wide Entertainment, а також здійснює дистрибуцю ліцензійної ТВ- і відеопродукції в Україні та світі, розміщення на телеканалах інформаційних і рекламних роликів і сюжетів, перекладає українською, російською та англійською мовами і титрує телепродукцію.

Джерело: ua.telekritika.ua

Схоже ...