Для роботи з фото і відео Google випустив три додатки

Інтернет-гігант Google представив три додатки для редагування фотографій і відео – Storyboard, Selfissimo! і Scrubbies. У компанії зазначають, що всі три редактори використовують технології розпізнавання об’єктів і людей на фото й інші розробки Google і відносяться до категорії експериментальних програм у рамках програми Appsperiments.

0

Так, Storyboard для Android допомагає користувачам перетворити відео на сторінку коміксу. Принцип дії: програма автоматично обирає цікаві кадри і застосовує до них один із шести запропонованих візуальних ефектів. При цьому вона може згенерувати понад 1,6 трлн комбінацій кадрів. Додаток Selfissimo!, доступний як на iOS, так і на Android, автоматично робить чорно-біле фото кожного разу, коли користувач припиняє рухатися і позує.

А відеоредактор Scrubbies, доступний тільки для пристроїв на iOS, призначений для роботи з зацикленими відео. Він дає змогу керувати швидкістю відтворення і напрямком ролика. Наприклад, його можна програвати в зворотному порядку з будь-якою швидкістю. Нагадаємо, раніше Дом Хофманн, який працює в Twitter і є творцем мобільного застосунку для створення і публікації коротких зациклених відеороликів Vine, оголосив, що працює над відродженням проекту.

Джерело: telekritika.ua

Схоже ...