Англомовні дискусійні клуби у Києві

Ресурсний центр для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує всіх охочих відвідати безкоштовні англомовні дискусійні клуби з психологом і лектором Джиммі Гіллом.

0

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ: вівторок, 23 та 30 травня, 16:00–17:30. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Ресурсний центр для викладачів англійської мови, Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.

МОДЕРАТОР: Джиммі Гілл є магістром освіти з консультативної психології, соціальним працівником і викладачем Університету соціальних і гуманітарних наук у Варшаві, Польща.
— Вівторок, 23 травня, 16:00 – 17:30 Дискусійний клуб: «Пошук свого Я».
Пізнати себе є найважливішою навичкою, яку ви можете опанувати. Коли ви знаєте, хто ви є насправді, ви знаєте, що вам потрібно робити, замість того, щоб чекати інструкцій від інших. Коли ви пізнаєте себе, ви станете більш впевненими та зрозумієте, чого ви хочете досягти. Приєднуйтесь до обговорення з психологом Джиммі Гіллом і дізнайтесь, як знайти своє Я
— Вівторок, 30 травня, 16:00 – 17:30 Дискусійний клуб: «Подолання залежностей: залежність і мозок».
Залежність передбачає не тільки шкідливі звички – куріння, алкоголь або наркотики. Дуже багато людей мають залежність від їжі, відносин з коханою людиною, комп’ютерних ігор, соціальних мереж і ін. Визнати, що у вас є проблема, є першим кроком у боротьбі з залежністю. Приєднуйтесь до обговорення з психологом Джиммі Гіллом і дізнайтесь, як залежність впливає на мозок і що ви повинні зробити для її подолання.
Для участі у заході зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044)425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою: etrc_kyiv@yahoo.com. Детальна інформація на сайті www.etrckyiv.com та https://www.facebook.com/etrc.kyiv/events

Джерело: ГУРТ

Схоже ...