29 листопада – тренінг для викладачів факультетів журналістики (Київ)

Запрошують викладачів українських кафедр журналістики взяти участь у тренінгу: “Журналістські розслідування. Основи”. Дата: 29 листопада 2017 року. Час: з 9:30 до 17:15. Місце проведення: Київ, Поділ, ст. м. «Контактова Площа».

1

Організатори відшкодовують проїзд, проживання та харчування. Зареєструватись для участі в тренінгу можна заповнивши реєстраційну форму до 21 листопада. Кількість учасників обмежена.

Після підтвердження реєстрації, Вам буде надіслано запрошення з адресою місця зустрічі. Під час тренінгу буде презентований онлайн курс з журналістських розслідувань, розроблений ГО «Детектор медіа». Олег Хоменок та Федір Сидорук, відомі українські тренери з журналістських розслідувань, розкажуть, як українським викладачам використовувати цей курс у своїй викладацькій практиці, порадять, як краще презентувати матеріал студентській аудиторії та дадуть відповіді на всі запитання з теми.

Відбір учасниць та учасників тренінгу здійснюватиметься на конкурсній основі. Перевага надаватиметься тим, хто викладає курс з журналістських розслідувань для студентів кафедр журналістики чи планує це робити найближчим часом.

Контактна особа від ГО «Детектор медіа» Юля Зелінська – 098 446 61 95 zelin.tk@gmail.com.

Схоже ...